ממליצים

4.3.2017 0

במהלך השנים קיבלנו לא מעט מכתבי תודה מלקוחות שהשתמשו בסי בנד במקרים שונים של בחילות. הנה מספר דוגמאות:

 

ליבי מירושלים – חולה שקיבלה טיפולים במשך שנים ארוכות  – כתבה לנו:

שלום רב,

לפני כחודש, קרובת משפחה, רופאה בקופת חולים, העניקה לי זוג צמידי סי בנד להקלה על בחילות…מזה כשנתיים וחצי בחילות הינם בעיה שכיחה אצלי כחולת סרטן שעוברת טיפולים. ניסיתי הכל, תרופות, נשימות, קרח, לימון…בקיצור הכל! את העיקרון שמאחורי הצמידים הכרתי עוד מהתקופה בה עברתי השתלת מח עצם. הייתי שוכבת במיטה, סובלת מבחילות קשות, ובני המשפחה שלי היו לוחצים בנקודות בפרקי כף היד.

אך, לפני כחודש, בזכות הצמידים, עברתי לעידן האלחוטי ובמקום לשבת וללחוץ המשכתי בשגרת היום עם ילדיי בזמן שהצמידים עשו את העבודה בשבילי. מאז כבר העברתי את הצמידים שלי לחברה חולה נוספת וגם היא הרגישה הקלה ושיפור משמעותי עם הצמידים המגניבים בעיצובם והנעימים למגע של סי-בנד. כמו כן, המלצתי על הצמידים לחברות בהריון ובעצם לכל מי שנקרא בדרכי! הצמידים האלו הם מתנה נפלאה, יפה ויעילה לכל מי שסובל מבחילות! בתור היותי אחות במקצוע אני תמיד אומרת למטופלים שממש אין סיבה לסבול ושחובה לטפל בסבל. צמידי סי בנד הם הפתרון הטבעי והמושלם להקלה על הסבל הנוראי של הבחילות!

ממליצה בחום לכל הזקוק לכך!

ליבי

לקוחה שמשתמשת בצמידים להקלה על מחלת נסיעה כתבה:

שלום, אימי הפליגה באוניה שבוע, יש לה נטייה חזקה לבחילות יום ומהרגע שעלתה לספינה שמה את הצמידים ולא היו לה שום בחילות. אני שמה את הצמידי לבנותי בנסיעות מחוץ לעיר והפלא ופלא אין שום הקאות – כשבמצב רגיל לא היה מצב של נסיעה בלי הקאה.

לקוחה בתחילת הריון כתבה לנו:

כיום אני בתחילת הריון עם בחילות חזקות מאד ניסיתי לשים את הצמידים ותוך כמה דקות הייתה תחושת הקלה מיידית והבחילות עברו לחלוטין!!! פשוט להרגיש בנאדם חדש בתקופה שכבר השלמתי שזהו מרגישים דפוק בתקופה הקרובה עד לחודשים מתקדמים יותר של ההריון. מה שמוזר יום למוחרת לא שמתי את הצמידים והבחילות נעלמו, לא יודעת אם זה קשור להשפעת הצמידים שלבשתי אותם יום ולילה רצוף, כי בהריונות קודמים בתקופה זו הייתי עדיין בשיא הבחילות יכול להיות שהצמידים מונעים בחילות וברגע שהבחילות מפסיקות זה משפיע גם לימים הבאים גם בלי ללבוש את הצמידים אין לי דרך להוכיח מה השפיע אני רק יודעת שמרגע לבישת הצמידים חזרתי להרגיש נורמלי!!! תודה ענקית על המצאה גאונית, שווה את המחיר, למרות שזה יקר – רכשתי אותם במחיר של 69 ש”ח. לילה טוב!!!

נתלי כתבה לנו בפייסבוק איך צמידי סי-בנד הקלו עליה כסבלה מבחילות בהריון 

ciband

 

צור קשר